1. internetový obchod (nejen) pro TEDDY 

 

Jedním snad z nejčastějších dotazů nových majitelů teddíků, je, čím králíčky krmit. Otázku kvalitního krmení řeší každý chovatel a hledá pro svůj chov to nejlepší co je k dostání. Kvalitní krmení je třeba podávat nejen březím a kojícím samicím a chovným samcům, ale rovněž mláďatům již od ranného věku, aby se správně rostli a vyvíjeli se. Neměli bychom zapomínat ani na králíčky seniory, u nichž je správná výživa velmi důležitá. 

I my jsme otázku krmení dlouho řešili. Mnozí špičkoví chovatelé ze SRN, s kterými jsme v kontaktu, krmí speciálními granulkami pro zakrslé králíčky, zn. Ovator - Mifuma. Protože u nás krmení nebylo k dostání, rozhodli jsme se, že si ho budeme pro naše králíčky sami dovážet. Protože krmivo se velmi osvědčilo, začali jsme ho nabízet dalším chovatelům, a tak vlastně začal náš internetový obchod. 

Náš sortiment neustále rozšiřujeme, seženete u nás vše pro zakrslé králíky, v současné době u nás pohodlně nakoupíte pro všechny domácí mazlíčky, za mimořádně výhodné ceny. 

Krmení již nyní můžete zakoupit prostřednictvím 1. internetového obchodu (nejen) pro teddy. Vybírat můžete ze směsi základní (solikanin), bylinkové (krauterkanin), výstavní (schaukanin), enterofit (zdravé zažívání), musli pro králíky (zwergkaninchenfutter) a mohrengold.

Zakrslý teddy je nádherné plemeno s dlouhou, hustou a hedvábnou srstí. Aby takové skutečně bylo a měli jsme úspěchy v chovu, měli bychom našim králíčkům dopřát skutečně to nejlepší. Budeme rádi, když se i Vám krmivo osvědčí.

Pokud budete potřebovat poradit s výběrem krmení nebo výbavy, kontaktujte mně mailem na iva.smrhova@seznam.cz